• Poradnia dla młodzieży nadużywającej cyfrowych technologii

•    W poniedziałek, 17 stycznia w Pszczynie i Czechowicach-Dziedzicach rozpoczęły działalność Poradnie Behawioralne dla Dzieci i Młodzieży. To pilotażowy program, który ma pomóc młodym ludziom problemowo korzystającym z nowych technologii.

Informacje na temat działalności poradni znajdują się w zakładce Uczniowie i Rodzice - Pomoc psychologiczna

• „Baśnie i legendy z całego świata”.

• W bibliotece szkolnej odbył się konkurs pt. „Baśnie i legendy z całego świata”. Uczniowie klas I - IV mieli za zadanie wykonanie pracy plastycznej, natomiast starsi - prezentacji multimedialnej (kl. V-VIII). Wśród wielu ciekawych prac jury wybrało te najlepsze i przyznało nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy upominek.

Laureatami konkursu zostali:

Kategoria praca plastyczna – klasy I-II

1 miejsce         Jagoda Czysz z klasy I b

2 miejsce         Hania Radoszewska z klasy I a

3 miejsce         Natalka Latusek z klasy I a i Marysia Chrobok z klasy I c

Wyróżnienia:   Basia Kulawiak z klasy I c i Maciek Chlubek z klasy I c

Kategoria praca plastyczna – klasy III – IV

1 miejsce         Wiktoria Hlubek z klasy IV a

2 miejsce         Ala Świerkot z klasy IV b

3 miejsce         Natalka Sikorska z klasy III b

Wyróżnienia:   Milena Wiera z klasy IV a i Konrad Liszowski z klasy IV a

Kategoria prezentacja multimedialna – klasy V-VIII

1 miejsce         Natalia Liszowska z klasy VII a

2 miejsce         Natalia Pawlak z klasy VIII b

3 miejsce         Joanna Bierska, Justyna Bierska, Mateusz Tużnik z klasy V a

Krótka fotorelacja w Albumie Fotograficznym.