• Rekrutacja do kl.1

• Informacje dla rodziców

• Szanowni Rodzice

Rodzice dzieci  zamieszkałych w obwodzie naszej szkoły, którzy rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Kobiórze w roku szkolnym 2024/2025 są proszeni o potwierdzenie realizacji obowiązku szkolnego przez swoje dziecko w naszej szkole (zgłoszenie dziecka do szkoły wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania rodziców i dziecka), w terminie od 04 do 22 marca 2024 r.

Potwierdzenia dokonać można w sekretariacie Szkoły Podstawowej w godzinach od 8,00 do 15,30 od poniedziałku do piątku lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  sekretariat.sp33@wp.pl  lub szkola_kobior@wp.pl

Rodzice dzieci spoza obwodu szkoły proszeni są o złożenie wnioskuo przyjęcie dziecka do szkoły w terminie od 04 do 22 marca 2024 r.

Druki do pobrania w szkole lub na stronie internetowej szkoły:  spkobior.edupage.org

Beata Witańska – Dyrektor Szkoły

Zarzadzenie_Wojta_Gminy_Kobior(1)(1).pdf